f Отделка дверного проема в Киеве | Межкомнатные арки | Обшивка деревом - Фабрика дверей Росток

Отделка дверного проема There is 1 product.

Показано 1 - 1 с 1 товар
Отделка дверного проема

Оздоблення та оформлення дверного отвору спеціалістами компанії «Росток»

Вибираючи дизайн і матеріал дверей, завжди слід замислюватися про те, як буде оброблений дверний пройом. Наприклад, коли оформляють дизайн будинку або офісу і ставлять двері з натурального дерева, то оздоблення дверного отвору тим самим матеріалом, що й дверне полотно є обов'язковим пунктом. А для того, щоб Вам простіше було впоратися з цим завданням, наша фабрика пропонує вам безліч різних варіантів обробки, з якими ви можете познайомитися на сторінках нашого каталогу.

На що варто звернути увагу при виборі дверей?

Оформлення дверей є обов'язковою частиною заміни дверних конструкцій.

На нашому сайті представлені різні варіанти такої обробки з вільхи, дуба та інших цінних порід дерева, які не тільки солідно і красиво виглядають, але й матимуть первозданний вигляд через кілька років після встановлення.

Перш ніж почати оформляти отвір дверей, необхідно:

- визначитися з формою пройому – на сьогоднішній день їх пропонують дві – прямокутну та арку;

- вибрати оформлення периметра отвору, яке привертало б увагу і мало оригінальне колірне рішення;

- Розрахувати точні розміри дверного отвору.

А якщо Ви хочете організувати як найбільше вільного простору у своїй квартирі або офісі, то краще віддавайте перевагу дверному отвору без дверей. Це допоможе створити відчуття простору.

Головна перевага пройому в стіні замість розсувних конструкцій - це великий кругозор приміщення і вільна циркуляція повітря. Крім того, дверні пройоми здатні підвищити надійність несучої конструкції, візуально поєднати простір і зонувати квартиру вільного планування. При виготовленні блоку пройому використовується мінімум матеріалів, що забезпечує легкість у догляді, коли двері з цінних порід дерева вимагають особливого догляду. Якщо Ви зацікавлені в дизайні пройому в стіні, то наша фабрика рада запропонувати свої послуги та реалізувати будь-яку Вашу задумку. Якісний матеріал та оригінальне оформлення – що може бути краще?

Варіанти оздоблення дверних пройомів

У цьому розділі є фото оздоблення дверного отвору, виконані нашою компанією. На їх основі Ви можете підібрати відповідний варіант, яким Ви хотіли б прикрасити свою кімнату. Якщо серед готових варіантів немає бажаного і найкращого, то ми будемо раді запропонувати Вам індивідуальний дизайн дверного пройому за Вашими особистими побажаннями.

Обшивка пройомів натуральним деревом – не погана альтернатива встановленню міжкімнатних дверей. Матеріали, які використовуються для обробки - це ті ж цінні деревини, які мають зносостійкість, стійкі до вологи, а значить, прослужать довгий час. Такий варіант підійде тим, кому подобається оригінальний та сучасний дизайн інтер'єрів.

Наша фабрика дотримується всіх технологій при виготовленні дверей та дверних пройомів, що гарантує якість усієї продукції. Наші консультанти зорієнтують Вас за цінами та особливостями даної послуги, допоможуть оформити замовлення та простежать за його виконанням.