f О нашей компании - Фабрика дверей Росток

О нас There are no products in this category.

Категории

 • Гарантии

  Фабрика дверей «Росток» гарантирует высокое качество всей продукции

  Наша фабрика дверей не только представляет широчайший ассортимент дверных конструкций, выполненных в разнообразнейших цветовых или стилистических решениях, но и гарантирует их высокое качество.

  При соблюдении вами элементарных правил эксплуатации, мы даем гарантию 12 месяцев на все наши двери. Более того, мы также осуществляем постгарантийное обслуживание наших дверей: устранение сколов и царапин, реставрация наличников и полотен, замена фурнитуры и стекол.

  Просто позвоните, объясните нашим менеджерам свою проблему, и наши опытные мастера в кратчайшие сроки приедут к вам по указанному адресу и вернут вашим дверям первозданный вид.

 • Доставка и оплата

  Доставка

  В нашей компании предусмотрена платная доставка дверей с заносом в Ваш дом или к Вам на этаж. Ее стоимость – 400 гр за заказ.

  Продукция фабрики дверей «Росток» бережно доставляется нашими личными перевозчиками в любой город Украины и выполняется всегда в заданные сроки.

  Оплата

  Оплата заказа в нашем магазине происходит по следующему сценарию:

  • • заключается договор и вносится 50% предоплаты стоимости заказа;

  • • когда продукция будет доставлена в Ваш дом, Вы оплачиваете оставшиеся 50% суммы;

  • • за установку дверей оплата берется после выполнения данной услуги.

  Специальные условия

  Мы также можем предложить Вам скидки при заказе большого количества дверей. Подробную информацию о скидках уточняйте у наших менеджеров по телефонам

  (097) 690-18-52 и (050) 016-79-77.

О нас

Фабрика дверей Росток займається виробництвом дверей з 2008 року і 12 років – це не просто порожня цифра. Насамперед, це період плідної роботи над собою, позитивний і не дуже досвід, який ми не витрачали даремно, а з якого ми робили висновки та починали застосовувати їх усередині нашої команди. Тут і покращення в сервісі роботи з клієнтами, і поповнення багажу нашого виробництва сучасними технологіями.

Пріоритет для нас – це клієнт, а не сума його замовлення. Нас хвилює Ваша довіра до нас, як до виконавця, та враження, які ми Вам залишимо. Нам важливо, щоб Ви хотіли про нас розповідати друзям та близьким і рекомендували б нашу фірму як ту, яка не просто виконує обіцянки, а й прагне зробити трохи більше для свого покупця.

За рік ми обслуговуємо близько 1000 клієнтів. Може ця цифра Вас і не здивує, зате ми гарантуємо, що кожен з них залишився задоволеним покупкою, що була у нас.

Матеріали, які ми використовуємо на виробництві вітчизняного виробництва. Ми відбираємо лише тих постачальників, чия деревина відповідає стандартам якості. Оскільки всі постачальники знаходяться в Україні, це дозволяє знизити кінцеву вартість дверного полотна в порівнянні з продукцією, у виробництві якої використовуються постачальники з інших країн.

Послуги наших замірників – безкоштовні. Якщо потрібно заміряти дверний отвір не в Києві, то ми готові виїхати за вимірами з умовою, що замовник оплачує дорогу.

Наше виробництво розташоване за адресою: м. Бердичів, Житомирська область.

Якщо Ви шукаєте виробника, який відповідально та з увагою до всіх деталей підійде до Вашого замовлення, ми раді запропонувати свої послуги! Телефонуйте за номером (097) 690 18 52 або замовляйте зворотній дзвінок наших консультантів.