f дерев'яні двері на замовлення - цена в Киеве, изготовление дверей из массива дерева, стоимость в каталоге - Фабрика дверей Росток

Изготовление дверей на заказ There are no products in this category.

Изготовление дверей на заказ

Фабрика «Росток» – ми виготовимо двері вашої мрії!

Виготовлення дерев'яних дверей на замовлення – це окремий напрямок діяльності фабрики «Росток», який можна назвати пріоритетним. Сучасні громадяни дуже люблять робити нестандартний ремонт та оригінальний дизайн, отже, дверні отвори теж відмінні від звичних розмірів та форм. І тут на допомогу приходять спеціалісти фабрики, які готові відтворити будь-яку фантазію замовника.

Виготовлення дверей з масиву

Перш за все вибрати двері з масиву на замовлення, необхідно визначитися з низкою особливостей виробу, адже навіть невеликий нюанс може впливати на кінцеву вартість. Насамперед слід визначитися з матеріалом. Двері з дерева на замовлення можуть бути виготовлені з:

 • Листяних порід дерев;
 • Хвойних порід;
 • Екзотичного дерева.

Листяна деревина, як сировина

Найпоширеніші двері дерев'яні на замовлення – це конструкції з матеріалів листяних дерев. До них відносяться:

 1. Кленова деревина. Це цінна порода, яка дозволяє зробити двері з масиву на замовлення дуже міцними, що є чудовою споживчою якістю. Відмінно виглядають дерев'яні двері на замовлення з білого або гостролистого клена – модель виходить світла, з дрібними порами та гарною в'язкістю. За рахунок низької гігроскопічності двері чудово протистоятимуть вологості.
 2.  Горіхова деревина. Верхню позицію в середній ціновій категорії займають дерев'яні двері на замовлення з горіха, європейського чи чорного американського. Вони відрізняються високою щільністю і при цьому стійкі до вогкості.
 3.  Букова деревина. Букові дерев'яні двері на замовлення коштують дешевше, ніж дубові, при цьому матеріал відрізняється щільністю волокна та міцністю. Незважаючи на менш високу ціну, букові вироби міцніші за дубові.
 4. . Вільхова деревина. Вільхові двері на замовлення стоять не дорого, але потрібно враховувати, що європейську вільху не відносять до класу цінних порід, вона не має щільності. Але у вільхових виробів є ряд переваг - вони легко виготовляються, швидко просихають, а правильна обробка дозволяє на довгий час убезпечити двері від розтріскування, впливу вологості та пошкоджень.
 5.  Дубова деревина. Двері на замовлення із масиву дуба – це одні з найдорожчих виробів. Дубову деревину використовують для створення елітного інтер'єру, вона належить до найвищого класу матеріалів.
 6. . Ясенова деревина. Дуже щільний матеріал, який за багатьма показниками може конкурувати з дубовим. Відмінна зносостійкість, високий показник пружності та в'язкості, гнучкість та мінімальна гігроскопічність. Ціна нижча, ніж у дубової конструкції тільки тому, що ясені ростуть набагато швидше, ніж дуби.

Двері дерев'яні на замовлення з хвої

Існує три типи хвойних матеріалів, з яких можна виготовити чудові двері, це:

 •  Сосновий матеріал. Прекрасна якість за невисокою ціною. Така конструкція матиме низький показник гігроскопічності, невелику масу, що дуже зручно для дерев'яних дверей. Смолистий матеріал стійкий до вологості та перепадів температур, і чудово утримує тепло в кімнаті;
 •  Ялиновий матеріал. В принципі, не особливо відрізняється від соснового, але смолистою цю деревину не назвеш, вона більш м'яка, пориста.
 •  Матеріал модрини. Дуже міцні двері можна зробити з такого дерева, його щільність майже така сама, як у бука або дуба, при цьому воно добре переносить вологість.Висока щільність волокна забезпечує більшу масу конструкції.

Виготовлення дерев'яних дверей на замовлення з екзотичного матеріалу

При замовленні особливих дверних конструкцій високого цінового сегмента краще віддати перевагу одному з двох видів матеріалу:

• Червоне дерево. Продукція має всі характеристики, що і дуб, але має певну репутацію. Такі двері замовляють ті, хто хоче показати свій статус та достаток;

 • Чорне дерево Ебен. Це цінна деревина з відмінною міцністю і чудово протистоїть ударній силі. Такі двері дуже важкі, красиві та дорогі. Ціна обумовлена ​​складністю обробки та роботи з матеріалом;

Обирайте тільки якісні матеріали для свого житла, та звертайтесь до професіоналів фабрики «Росток» – ми зробимо ваш будинок неповторним!